X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z Polityką Prywatności. W Twojej przeglądarce możesz zmienić ustawienia dotyczące przechowywania lub dostępu do cookies.

O firmie

 

Firma PASO jest na polskim rynku jednym z głównych dostawców artykułów szkolnych i bagażu dziecięcego, toreb, plecaków, walizek, portfeli i wszystkiego, w co można się spakować.  Od 30 lat produkty PASO cieszą się opinią trwałych i bezpiecznych. Zapewniamy naszym klientom ergonomiczne rozwiązania i najwyższą jakość, dbając jednocześnie o urozmaicone i zgodne ze światowymi trendami wzornictwo.

W naszej ofercie można znaleźć ponad 500 produktów, adresowanych do różnych grup wiekowych. Posiadamy artykuły dla dzieci, jak również dla młodzieży oraz dorosłych. Dodatkowo realizujemy indywidualne zamówienia, według projektu klienta.

Posiadamy licencję Disney, Rachael Hale, Dooodolls, Spiderman, Scooby Doo, Assassin's Creed, Pingwiny z Madagaskaru, Kung Fu Panda. Nasze produkty były wielokrotnie nagradzane na imprezach targowych i posiadają atesty oraz pozytywne opinie instytutów badających produkty dla dzieci.