X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z Polityką Prywatności. W Twojej przeglądarce możesz zmienić ustawienia dotyczące przechowywania lub dostępu do cookies.

Produkty reklamowe

Firma Paso jest polskim producentem działającym na rynku reklamowym od ponad 30 lat. Przez te lata zdobyła doświadczenie i czołową pozycję na krajowym rynku produkcji toreb, plecaków, teczek, worków, kosmetyczek, pokrowców itp.

Oprócz szerokiej gamy naszych wyrobów, które mamy w swojej ofercie, wykonujemy także plecaki reklamowe, torby i wiele innych produktów, które mogą stać się dodatkiem reklamowym każdej firmy. Projekty realizujemy według wytycznych przesłanych przez klienta - mogą więc Państwo zdobyć unikalne, wyjątkowe torby reklamowe, które zostaną wyprodukowane pod Państwa dyktando. Marka PASO, prócz jakości oferowanych produktów, zapewnia każdemu klientowi także niezależność. Nie boimy się wyzwań, nie lękamy się awangardowych projektów, jesteśmy gotowi na to, aby sprostać każdemu wymaganiu, jakie pojawi się na horyzoncie.

Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe przedsiębiorców i klientów indywidualnych, którzy pragną nosić na swoich plecach lub ramieniu plecak lub torbę, która została stworzona specjalnie dla Państwa!

W wyrobach reklamowych, którymi zajmuje się firma PASO, fundamentalne znaczenie ma dobór kolorystyczny tkaniny i dodatków oraz możliwości nanoszenia logotypów.

Wykonujemy logotypy w różnych technikach: sitodruk, haft, flock, transfer, tabliczki metalowe.

Wśród klientów korzystających z naszych usług znajdują się największe i najbardziej znane marki i firmy z terenu całego kraju: BZ WBK, Imperial Tabacco, Nivea, , Coca Cola, Johnson & Johnson, Colgate Palmolive, Unilever, Henkel, Philip Morris, Kompania Piwowarska , Bols, Żywiec, Wedel, Nestle, Wrigley, Nestle, Radio ZET, Radio RMF FM, TVN, Polsat, Plus GSM, Opel, Carlsberg, Volkswagen, Lama Gold, Canal Plus, Solaris, Red Fitness, Den Braven.

Istnieje możliwość stworzenia własnego produktu w kolorach logo lub wykonanie nadruku na gotowych produktach dostępnych z magazynu. Zadowolenie naszych licznych klientów i wieloletnia współpraca jest dla nas najlepszą rekomendacją i motywuje nas do ciągłego podnoszenia naszych kwalifikacji .

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą reklamową na indywidualne zamówienie. Każdy produkt może być przygotowany specjalnie dla klienta w kolorze i z logotypem firmy.
Minimalna ilość zamówienia to 500 sztuk.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów reklamowych. Do pobrania katalog w formacie pdf:

Katalog reklamowy 2016


Maria Wiaderek

Specjalista ds. sprzedaży hurtowej
i produktów reklamowych

 +48 61 89 666 66

mob. +48 795 576 320

maria@paso.pl