X

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z Polityką Prywatności. W Twojej przeglądarce możesz zmienić ustawienia dotyczące przechowywania lub dostępu do cookies.

Kontakt

Paso Sp. z o.o.

google map placeholder

Sierosław
ul. Skrajna 1
62-080 Tarnowo Podgórne

tel. +48 61 896 66 66
fax +48 61 896 66 67

email: paso@paso.pl

NIP: 782-00-07-588
REGON: 630519510

Sąd Rejonowy w Poznaniu,
XXI Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego
0000144826

Kapitał zakładowy 8 578 500,00

BZ WBK I O/P-ń 93 1090 1463 0000 0001 0384 9855

 

Beata Majchrzak
Kierownik Działu Obsługi Klienta
tel. 61 89-666-32
beata@paso.p

 

Dorota Gudalewska
Specjalista ds. sprzedaży hurtowej
tel. 61 89-666-58
kom. 784 002 686
dorotag@paso.pl

 

Hanna Wolnik-Szumlewicz
Specjalista ds. sieci
tel. 61 89-666-33
kom. 666 847 856
hania@paso.pl

 

Zuzanna Taczanowska
Export Manager
tel. 61 89-666-69
kom. 662 164 309
zuza@paso.pl

 

Krystyna Bielawska
Specjalista ds. sprzedaży hurtowej
tel. 61 89-666-62
kom. 606 903 718
krysja@paso.pl

 

Kasia Sobaszkiewicz
Specjalista ds. sprzedaży hurtowej
tel. 61 89-666-34
kom. 666 847 816
kasias@paso.pl

 

Paulina Słomska
Specjalista ds. sprzedaży
tel. 61 89-666-46
paulina@paso.pl

 

Ewa Sobaszkiewicz
Product Manager/Reklama
tel. 61 89-666-68
kom. 602-866-566
ewas@paso.pl

 

Katarzyna Chudy
Product Manager/Reklama
tel. 61 89-666-48
katarzyna@paso.pl

 

Katarzyna Sobczyńska
Asystentka Prezesa
tel. 61 89-666-66
paso@paso.pl

 

Paweł Świerczak
Manager ds. przetargów
tel. 61 89-666-42
kom. 602 590 865
pawels@paso.pl

 

Dariusz Pajchrowski
Obsługa sklepu internetowego
tel. 61 89-666-30
kom. 602 395 527
sklep-online@paso.pl